O nas

Klika słów o nas

Jeśli preferujesz zdrową i smaczną polską kuchnie oraz jesteś smakoszem tradycyjnych dań to znalazłeś się w dobrym miejscu. Smakuś to miejsce, które oferuje zawsze swieże i wysokiej jakości obiady w dostępnej cenie. Posiłki przygotowujemy na miejscu tylko z najlepszych produktów.

Nasz zespół dba każdego dnia o najwyższą jakość przygotowywanych potraw, tak by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasz Smakuś jest obecny na rynku opolskim od 2009 roku. Oferujemy naszym klientom smaczne i zdrowe obiady kuchni polskiej. Zapewniamy obiady dla szkół, firm, instytucji oraz dostarczamy posiłki regenracyjne dla pracowników.

Catering dla placówek edukacyjnych

Smakuś oferuje usługi cateringowe dla żłobków, przedszkoli i szkół. Oferujemy również atrakcyjne menu na dziecięce imprezy indywidualne

To co nas wyróżnia to pasja z jaką przygotowujemy i serwujemy posiłki dla najmłodszych! Sami jesteśmy rodzicami i dlatego dzieci są w centrum naszego zainteresowania – znamy ich preferencje kulinarne, wiemy co im smakuje.

Nasz smakuś spełnia wszelkie wymagania norm europejskich i Państwowej Inspekcji Sanitarnej, posiadamy ubezpieczenie OC działalności.

Organizacja imprez okolicznościowych

Restauracja Smakuś to wprost idealne miejsce na organizację kameralnych przyjęć i uroczystości. Wyjątkowy smak i aromat naszych potraw zapewnia doskonały pod każdym względem personel, który jest elastyczny i zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby czas u nas spędzony w naszej restauracji na długo zapadł w Państwa pamięci. Nasza restauracja to połączenie wysokiej jakości oraz przystępnych cen.

Posiłki regenracyjne dla firm i instytucji

Doskonale wiemy, że gdy pracownikom doskwiera głód, ich praca jest mało efektywna. Właśnie dlatego nasz smakuś oferuje pyszne i doskonale zbilansowane posiłki regeneracyjne, które przywrócą twoim pracownikom siły i zapał do dalszej pracy.

Posiłki regeneracyjne stanowią ważny element codziennej diety pracownika. Regularnie dostarczane, zbilansowane. posiłki wpływają na zdrowie, dobre samopoczucie oraz motywują do pracy. Jako bez pieniężne świadczenie tworzą również silną więź pracownika z firmą i są postrzegane jako forma gratyfikacji za wykonywaną pracę.

Pełnowartościowy obiad dwudaniowy można wybrać spośród wielu gotowych propozycji menu. Każde zamówienie możemy także dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Posiłki regeneracyjne oferujemy już w cenie od 6 zł. Dostarczane przez nas posiłki są świeże, smaczne i zdrowe.